MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ

Halová liga RT – Kroměříž

V sobotu 28. ledna odstartovala Halová liga MRS v Rybolovné technice.
Série čtyř závodů byla zahájena v Kroměříži, kde se zúčastnilo 21 dospělých a 43 závodníků do 18-let.
Závodníky z Moravského rybářského svazu navštívili i konkurenti z Moravskoslezského územního svazu.
O souboje tedy nebyla nouze.

Závod byl zahájen třemi koly Zátěže arenberg, následovanými třemi koly Zátěže skish. Závodníci byli rozděleni do kategorií mladších a starších žáků, juniorů a dospělých. Samostatná jednokolová soutěž v Multi skish pak probíhala v kategoriích do 18-ti let a nad 18 let.

Fantastickou formu předvedl kroměřížský závodník a juniorský reprezentant Robert Traj (Kroměříž),který získal 596 bodů z 600 možných. Jednalo se o nejlepší výsledek celé soutěže. Soutěž ve své juniorské kategoriivyhrál s náskokem před dalšími kroměřížskými závodníky Ondřejem Honzírkem a Jakubem Juříčkem.

V žákovské kategorii se prosadili oba závodníci z Chropyně, kdy Matěj Kunčar vyhrál a Jan Buráň skončil na 3. místě.Vklínil se mezi ně pouze Vojtěch Kisiov (Jihlava). V dospělých kategoriích obsadili medailové pozice chropyňská Adéla Buráňová,která vybojovala 2. místo, a kroměřížský Jaroslav Vaculík. Ten se rovněž umístil na 2. místě, následován Jiřím Šulou z Velkých Pavlovic na třetím místě. V soutěži Multi se na bronzové pozici v kategorii dospělých umístil Jakub Ondruch (Kroměříž) a v kategorii mládeže vybojoval druhou pozici Robert Traj (Kroměříž).

První závod tedy skončil. Série se nyní přesouvá z Kroměříže do Jihlavy.

Další články

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ RS

Výběrové řízení na profi rybářskou stráž. Podmínky výběrového řízení pro uchazeče o funkci profesionální rybářské stráže Moravského rybářského svazu, z.s. naleznete zde

HALOVÉ MISTROVSTÍ ČR V RT

V Týništi nad Orlicí proběhlo v sobotu 19. listopadu Halové mistrovství ČR v Rybolovné technice. Moravský rybářský svaz zde reprezentovala šestice závodníků z pobočných spolků Chropyně, Jihlava a Kroměříž.

Křetínka

Aktuální změna Bližších podmínek výkonu rybářského práva:Vážené rybářky a rybáři,v souvislosti s postupujícími pracemi na revitalizaci a opravě vodních díla Letovice, rybářský revír č. 461

STAIRS TO HELL 2022

Ukončený závod. Bližší informace o závodu naleznete na webu závodu www.stairs2hell.cz

Havárie Ježov

Aktuální změna Bližších podmínek výkonu rybářského práva: v souvislosti s havarijním stavem výpustného zařízení nádrže Ježov horní (u lesa), v k.ú. Osvětimany, 3,2 ha (GPS 49°02’01.15“N, 17°13’27.30“E),

Vracov 1 461163

Aktuální změna Bližších podmínek výkonu rybářského práva: z  důvodu zhoršené kvality bylo na rybářském revíru č. 461 163 Vracov 1 zprovozněno čerpání vody do revíru (nádrž Rašelina).

výběrové řízení

Podmínky výběrového řízení pro uchazeče o funkci profesionální rybářské stráže
Moravského rybářského svazu, z.s.